Soldiers of Fortune

Globalna mapa – https://eu.wargaming.net/globalmap
Pravila – https://worldoftanks.eu/en/content/docs/Soldiers-of-Fortune-Regulations/
Statistika klana/igrača (pozicija na listi) – https://worldoftanks.eu/en/clanwars/rating/alley/
STANJE PERSONAL POENA – Personal shop – https://eu.wargaming.net/globalmap/#personal_shop
FINALNA LISTA IGRAČA I POENA – link

 

BITKE – 03.02.2019.

BASIC FRONT – Syasstroy, mapa Murovanka, 19:00+link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Nizhnekamsk, mapa Murovanka, 19:15+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Nikolsk, mapa Cliff, 20:00+link (IZGUBILI LANDING!!!)
ADVANCED FRONT – Bourges, mapa Cliff, 21:15+link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Klaipeda, mapa Prokhorovka, 21:15+link (OBRANILI LANDING!!!)
BASIC FRONT – Rybnitsa, mapa Prokhorovka, 22:00+link (runda 2 OUT)
ADVANCED FRONT – Marbella, mapa Murovanka, 22:15+link (runda 1 OUT)

 

BITKE – 02.02.2019.

ADVANCED FRONT – Neubrandenburg, mapa Prokhorovka, 19:00+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Nurlat, mapa Live Oaks, 19:15+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Nikolsk, mapa Cliff, 20:00+link (OSVOJILI LANDING)

BASIC FRONT – Kuznetsk, mapa Serene Coast, 20:15+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Vinnytsia, mapa Serene Coast, 22:00+link (TEHNIČKA!!!)
ADVANCED FRONT – Santa Marta de Tormes, mapa Cliff, 22:15+link (runda 1 OUT – DRAW)
BASIC FRONT – Klaipeda, mapa Prohorovka, 21:15+link (OBRANILI LANDING !!!)

 

BITKE – 01.02.2019.

BASIC FRONT – Kazan, mapa Cliff, 19:00+link (izgubili finale)
BASIC FRONT – Ulyanovsk, mapa Murovanka, 19:15+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Klaipeda, mapa Prohorovka, 21:15+link (OSVOJILI LANDING!!!)

BASIC FRONT – Rybnitsa, mapa Prohorovka, 22:00+link (runda 4 OUT)
BASIC FRONT – Melitopol, mapa Prohorovka, 22:00+link (runda 1 OUT)
ADVANCED FRONT – Ávila, mapa Ruinberg, 22:15+link (runda 1 OUT – NERJEŠENO)

 

BITKE – 31.01.2019.

BASIC FRONT – Borovichi, mapa Airfield, 19:15+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Daugavpils, mapa Abbey, 20:00+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Pärnu, mapa Steppes, 20:00+link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Narva, mapa Ruinberg, 20:15+link (runda 4 OUT)
ADVANCED FRONT – Reims, mapa Ruinberg, 20:15+link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Cluj-Napoca, mapa Ruinberg, 22:00+link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Lublin, mapa Ruinberg, 22:15+link (runda 3 OUT)
BASIC FRONT – Budweis, mapa Prokhorovka, 22:15+link (runda 3 OUT)

 

BITKE – 30.01.2019.

BASIC FRONT – Shangaly, mapa Murovanka, 19:00+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Voronezh, mapa Empire’s Border, 20:00+link (runda 1 OUT)
ADVANCED FRONT – Bergamo, mapa Serene Coast, 20:15+link (runda 3 OUT)
BASIC FRONT – Klaipeda, mapa Prokhorovka, 21:15+link (runda 3 OUT)
BASIC FRONT – Melitopol, mapa Prokhorovka, 22:00+link (runda 3 OUT)

 

BITKE – 29.01.2019.

BASIC FRONT – Nizhny Novgorod, mapa Ruinberg, 19:00+link (round 1 OUT)
BASIC FRONT – Stroyevskoye, mapa Ruinberg, 19:15+link OSVOJENA PROVINCIJA (6 borbi)

BASIC FRONT – Novouzensk, mapa Ruinberg, 20:15+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Minsk, mapa Prohorovka, 21:00+link (round 1 OUT)
BASIC FRONT – Smarhon, mapa Ruinberg, 21:15+link (round 1 OUT)

 

BITKE – 28.01.2019.

BASIC FRONT – Orlov, mapa Prohorovka, 19:00+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Birsk, mapa Empire’s Border, 19:00+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Kineshma, mapa Ruinberg, 19:15+link (runda 4 OUT)
BASIC FRONT – Cherepovets, mapa Empire’s Border, 19:15+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Pochep, mapa Ruinberg, 21:15+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Cluy Napoca, mapa Ruinberg, 22:00+link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Kragujevac, mapa Malinovka, 22:15+link (runda 1 OUT)
TIM 1 / BASIC FRONT Lublin, mapa Ruinberg, 22:15+link (IZGUBILI LANDING)

 

BITKE – 27.01.2019.

ADVANCED FRONT – Erfurt, mapa Ruinberg, 19:00+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Zavolzhsk, mapa Empire’s Border, 19:00+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Kotlas, mapa Empire’s Border, 19:15+link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Krasnousolsky, mapa Abbey, 19:15+link (runda 1 OUT)
ADVANCED FRONT – Clermont Ferrand, mapa Ruinberg, 21:15+ – link (runda 3 OUT)
BASIC FRONT – Chernivtsi, mapa Prokhorovka, 22:00+ – link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Dresden, mapa Ruinberg, 22:00+ – link (runda 4 OUT)
BASIC FRONT – Budweis, mapa Prokhorovka, 22:15+ – link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Radom, mapa Empire’s Border, 22:15+link (runda 2 OUT)
TIM 1 / BASIC FRONT Lublin, mapa Ruinberg, 22:15+link (OBRANILI PROVINCIJU !!!)

 

BITKE – 26.01.2019.

BASIC FRONT – Birsk, mapa Empire’s Border, 19:00+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Neya, mapa Steppes, 19:15+link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Buzuluk, mapa Ruinberg, 20:00+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Otradny, mapa Empire’s Border, 20:15+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Cluy Napoca, mapa Ruinberg, 22:00+link (runda 3 OUT)
BASIC FRONT – Split, mapa Ruinberg, 22:15+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Odessa, mapa Abbey, 22:15+link (runda 2 OUT)
TIM 1 / BASIC FRONT Lublin, mapa Ruinberg, 22:15+link (OBRANILI LANDING !!!)

 

BITKE – 25.01.2019.

ADVANCED FRONT – Erfurt, mapa Ruinberg, 19:00+link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Khvoynaya, mapa Empire’s Border, 19:00+link (runda 5 OUT)
ADVANCED FRONT – Güstrow, mapa Serene Coast, 19:15+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Rybinsk, mapa Prokhorovka, 19:15+link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Lipetsk, mapa Abbey, 20:00+link (TEHNIČKA !!! – samo 4 igrača bila Bruno, Nokia, Padobranac, SOAP)

BASIC FRONT – Pskov, mapa Prokhorovka, 20:00+link (runda 5 OUT – Finale za landing)
ADVANCED FRONT – Pamplona, mapa Lakeville, 21:15+link (runda 1 OUT)
ADVANCED FRONT – Ciudad Real, mapa Lakeville, 22:00+link (runda 2 OUT)
TIM 1 / BASIC FRONT Lublin, mapa Ruinberg, 22:15+link (OBRANILI LANDING !!!)

 

BITKE – 24.01.2019.

BASIC FRONT – Birsk, mapa Empire’s Border, 19:00+link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Kichmengsky Gorodok, mapa Empire’s Border, 19:15+link (runda 1 OUT)
ADVANCED FRONT – Reims, mapa Ruinberg, 20:15+link (runda 2 OUT / FAME)
BASIC FRONT – Sievierodonetsk, mapa Abbey, 21:00+link (runda 5 OUT – IGRAO TIM 1 partiju 5)
BASIC FRONT – Baranovichi, mapa Prokhorovka, 21:15+link (runda 2 OUT)
ADVANCED FRONT – Lugo, mapa Himmelsdorf, 22:00+link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Radom, mapa Empire’s Border, 22:15+link (runda 1 OUT)
TIM 1 / BASIC FRONT Lublin, mapa Ruinberg, 24/01 22:15+ – link (OBRANILI LANDING !!!)

 

BITKE – 23.01.2019.

BASIC FRONT – Syasstroy, mapa Murovanka, 23/01 19:00+ – link (5 rundi dobili – IZGUBILI LANDING)

BASIC FRONT – Podyuga, mapa Redshire, 23/01 19:00+ – link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Ufa, mapa Serene Coast, 23/01 19:15+ – link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Georgiyevsk, mapa Abbey, 23/01 21:00+ – link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Mukur, mapa Empire’s Border, 23/01 21:00+ – link (runda 1 OUT)
TIM 1 (prva bitka) /TIM 2 ostalo – Klaipeda, mapa Prokhorovka, 23/01 21:15+ – link (4 runde dobili – IZGUBILI LANDING)

BASIC FRONT – Pochep, mapa Ruinberg, 23/01 21:15+ – link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Dresden, mapa Ruinberg, 23/01 22:00+ – link (runda 1 OUT)
OBRANA PROVINCIJE – Lublin, mapa Ruinberg, 23/01 22:15+ – link (OBRANILI LAND)

 

BITKE – 22.01.2019.

BASIC FRONT – Izhevsk, mapa Karelia, 22/01 19:00+ – link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Bezhetsk, mapa Karelia, 22/01 19:00+ – link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Vizinga, mapa Serene Coast, 22/01 19:15+ – link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Imeni M.I. Kalinina, mapa Serene Coast, 22/01 19:15+ – link (runda 2 OUT)
BASIC FRONT – Shalkar, mapa Serene Coast, 22/01 21:00+ – link (runda 3 OUT)
BASIC FRONT – Kaztal, mapa Himmelsdorf, 22/01 21:15+ – link (runda 1 OUT)
BASIC FRONT – Lozova, mapa Serene Coast, 22/01 21:15+ – link (runda 3 OUT)
BASIC FRONT – Kamianets-Podilskyi, mapa Mannerheim Line, 22/01 22:00+ – link (runda 1 OUT)
TIM 1- Lublin, mapa Ruinberg, 22/01 22:15+ – link 00:58 – OSVOJENA PROVINCIJA (6 borbi)